Република България ■ Община Разград

Предстоящи събития

Отбелязване на Световния ден за възпоменание на жертвите от пътнотранспортни произшествия

По решение на Генералната асамблея на Организацията на обединените нации, всяка трета неделя на месец ноември се отбелязва Световният ден за възпоменание на жертвите от пътнотранспортни произшествия.
Продължава... 

КУЛТУРЕН КАЛЕНДАР ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ 2017Г.

Продължава... 

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

Анализ и обобщение на анкетни карти за измерване качеството на административното обслужване в Община Разград 

ЗА ПЕРИОДА 01.07.2016 г. – 31.12.2016 г.

ЗА ПЕРИОДА 01.01.2016 г. – 30.06.2016 г.

 

 

Видеогалерия

Анкета

1. Знаете ли, че Вашата община е избрана по Българо-швейцарската програма за сътрудничество (БШПС) като пилотна община за изграждане на общински център за разделно събиране и съхраняване на опасни битови отпадъци?



Резултати

Анкета

2. Знаете ли кои са видовете опасни битови отпадъци?



Резултати

Почивна база хижа „Пчелина“

Банер
Начало Новини Новини архив 2016г. Кметът връчи стипендии и грамоти на 51 талантливи деца от Разград


Кметът връчи стипендии и грамоти на 51 талантливи деца от Разград

Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

Днес, 22 декември, 51 деца получиха награда от кмета на Разград д-р Валентин Василев по приетите от Общински съвет – Разград Мерки за насърчаване на творческите заложби и потребности на деца с изявени дарби на Община Разград за 2016 година.

Наградата е парична стипендия, имената на децата обяви председателят на Общински съвет – Разград Надежда Радославова, а кметът връчи наградите и грамотите на всяко едно от тях, в присъствието на техни приятели, роднини, преподаватели. Церемонията се състоя във фоайето на 11 етаж в сградата на Община Разград.

Д-р Василев пожела на по-малките таланти да слушат повече и да прекарат вълшебна Коледа, а на по-големите момичета и момчета, да прекарат повече време с родителите си по празниците вкъщи. На всички пожела здраве и догодина бройката на отличените деца да е още по-голяма.

Ето имената на наградените деца:

1. Камелия Николова Петрова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - Голямата награда на ХІІ Национален конкурс за млади изпълнители на популярна песен Звездици за Лора, гр. Свищов

2. Патриция Николаева Колева - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - Лауреат на VІІ Български национален шампионат по фолклор "Евро фолк 2016"

3. Иван Красимиров Гайдаров - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - "Гран при" на Международен конкурс "Речни ноти", гр. Тутракан, ІV възраст. група, раздел- вокал, индивидуално изпълнение

4. Даяна Миленова Гиргинова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - "Гран при" на Международен фестивал "София GRAND PRIX" 2016, гр. София

5. Кристина Пламенова Дончева - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - "Специална награда" на Национален фестивал на музикалните школи, Пиано-трета възрастова група, гр. Пловдив

6. Алейна Кенанова Назмиева - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на 19-ти Поп рок фест 2016, гр. Несебър, втора възрастова група

7. Ивайло Свиленов Стайков - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Петнадесети национален конкурс "Бог е любов", възрастова група 3-4 клас, за приложно изкуство, организиран от МОН

8. Екатерина Георгиева Начева- ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Ученически игри-финали 2015-2016г., 400м гладко бягане, 5-7 клас, гр. Сливен

9. Ния Христова Христова-ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Трети международен турнир "Математика без граници" - зимен и пролетен кръг

10. Емануил Атанасов Станков - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място в Национален крос кънтри "Стоте могили" гр. Исперих, възрастова група- юноши младша възраст

11. Радина Илкова Вълканова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград  Клуб "Репортери" към ЦПЛР-ЦУТНТ - І място на Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Интервю", възрастова група 9-12 клас

12. Сияна Ивайлова Димитрова - ОУ "Н.Й.Вапцаров" гр. Разград - І място на Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Интервю", възрастова група 5-8 клас

13. Димитър Миленов Маринов - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Есе", възрастова група 5-8 клас

14. Мариела Георгиева Георгиева - СУ "Христо Ботев" гр. Разград - І място на Национална олимпиада по гражданско образование, възрастова група 5-8 клас, гр. Велико Търново

15. Мелих Нурсес Халми - ОУ "Н. Й. Вапцаров" гр. Разград - І място на Осми Национален конкурс "Мадарският конник - символ на историческото минало и европейското бъдеще на България - Раздел "Компютърна презентация", възрастова група 7-11 г.

16. Нури Сезгин Нури - ПГИ "Р. Шуман" гр.Разград - І място на Национален детски фестивал "Звезден път 2016", гр. Разград, конкурс за рисунка

17. Катерина Красимирова Йорданова -ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на Международен фестивал за музика и танц "ABANICO", гр. София

18. Пламена Валериева Петрова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на ІV Национален конкурс "Път към славата", гр. София, категория - вокални солисти 19. Фатме Соколова Кунгьова - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - Първа награда на ХІХ Национален конкурс за литературно творчество и визуални компютърни изкуства "Любовта в нас", Раздел "Визуални компютърни изкуства", втора възрастова група, гр. Варна

20. Пламена Недкова Иванова - Спортно училище - І място на Държавен личен шампионат за девойки -бокс, категория до 57 кг, гр. Пловдив, 1-4 юни 2016 г.

21. Мария Божидарова Стефанова - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Фестивал на руската песен и танц "Топчето пукна…, Русия скокна…", национален кръг, гр. Сливен

22. Момчил Венциславов Николов - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на Световен танцов шампионат, солов танц Transformers, гр. Пореч, Хърватска

23. Мартин Йорданов Пенев - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - І място на Национален детски фестивал "Звезден път 2016", гр. Разград, конкурс за популярна песен, четвърта възрастова група

24. Андреа Ивова Начева - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на V-ти Международен фестивал за музика и танц "ABANICO", гр. София

25. Васил Цветанов Петров - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - І място на Национален детски фестивал "Звезден път 2016", гр. Разград, конкурс за популярна песен, първа възрастова група

26. Мария Симеонова Симеонова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на Турнир "Обрешков" - математика, гр. Разград 2016

27. Славена Денчева Петкова - Първа награда на Пети национален конкурс за пианисти "Мила Михайлова", първа възрастова група, категория Б, гр. Варна

28. Християна Стефанова Наковска - І място на Национален детско-юношески конкурс с международно участие за музикално и танцово изкуство "Орфеева дарба", класическа музика-пиано, гр. София

29. Аляра Билгин Юсеин - І място на Състезание за млади пианисти и цигулари – Шумен-2016, първа група-цигулка

30. Александра Галинова Златева - І място на ХІІ Национален конкурс за млади изпълнители на популярна песен "Звездици за Лора", гр. Свищов, втора възрастова група

31. Сезер Ахмедов Емиров - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - І място на Национален детско-юношески конкурс с международно участие за музикално и танцово изкуство "Орфеева дарба", класическа музика-пиано, гр. София

КЛАСИРАНИ НА ВТОРО МЯСТО

32. Николай Йовчев Неделчев - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - ІІ място в Национални ученически състезания по авиомоделизъм, клас HLG-деца, гр. Ловеч

33. Деница Асенова Асенова - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград - ІІ място в Национален шампионат за юноши и девойки под 18 год по хвърляне на чук, гр. София

34. Виктория Георгиева Василева - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - ІІ място на Национален шампионат за момичета и момчета под 16 год. - тласкане на гюле, гр. София

35. Димана Йорданова Мирчева - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград - ІІ място на Национален шампионат за момичета и момчета под 16 год. - хвърляне на диск, гр. София

36. Данаила Дианова Владимирова - ОУ "Н.Й.Вапцаров" гр. Разград - І място в Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Статия, репортаж",възрастова група - 5-8 клас

37. Николета Юлиянова Николова - ПГИ "Робер Шуман" гр. Разград - ІІ място на Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Есе", възрастова група - 5-8 клас

38. Виктор Теодоров Петров - ІІ място на ОУ "Никола Икономов" гр. Разград - Фестивал на руската песен и танц "Топчето пукна…, Русия скокна…", национален кръг, гр. Сливен

39. Текин Изетов Зекериев - ОУ "Васил Левски" гр. Разград - ІІ място на Фестивал на руската песен и танц "Топчето пукна…, Русия скокна…", национален кръг, гр. Сливен

40. Невена Цанкова Цанкова - ОУ "Васил Левски" гр. Разград, Сребърен медал на Национален детско-юношески конкурс с международно участие за музикално и танцово изкуство "Орфеева дарба", класическа музика-пиано, гр. София

41. Радимир Вълков Янков - ППМГ "Акад. Н.Обрешков" гр. Разград, ІІ място на Национален фестивал на музикалните школи, Пиано - четвърта възрастова група, гр. Пловдив

42. Дерия Гюнаева Генджева - ОУ "Н. Й. Вапцаров" гр. Разград, ІІ място на Национален фестивал на музикалните школи, Пиано-първа възрастова група, гр. Пловдив

43. Виктор Миленов Петров - ПГПЧЕ "Екзарх Йосиф" гр. Разград, ІІ място на Национален конкурс по класически, характерен, съвременен танц и фрий-денс, раздел "фрий-денс", трета възрастова група, гр. Бургас

44. Благовест Христов Неделчев - Спортно училище гр. Разград, Сребърен медал на Държавен личен шампионат по бокс -Ученици, категория 44,5 кг, гр. Габрово

КЛАСИРАНИ НА ТРЕТО МЯСТО

45. Веселин Андреев Василев - ОУ "Васил Левски" гр. Разград, ІІІ място в Национален детски конкурс "Виж моя ангел" под патронажа на вицепрезидента на Република България Маргарита Попова

46. Невена Ненкова Станчева - СУ "Христо Ботев" гр. Разград - ІІІ място индивидуално класиране по бадминтон на Ученически игри - финали 2015-2016 г., възраст. група 5-7 клас

47. Биана Кирилова Богомилова - ПТГ "Шандор Петьофи" гр. Разград - ІІІ място на Национален конкурс за приложно изкуство "Земята наш дом", гр. Силистра

48. Колийн Пламенова Господинова - ОУ "Н. Й. Вапцаров" гр. Разград - ІІІ място на Четвърти национален ученически журналистически конкурс "Григор Попов", гр. Разград, направление "Публицистика", раздел "Интервю", възрастова група 5-8 клас

49. Деяна Мартинова Димитрова - ОУ "Н. Й. Вапцаров" гр. Разград - ІІІ място на Международен детски фестивал "Млади таланти-2016", Раздел "Литературно творчество", "Проза", гр. София, организирано от МОН и НДД, втора възрастова група-

50. Ивана Армен Хосровян - ОУ "Никола Икономов" гр. Разград, ІІІ място на Национален детско-юношески конкурс с международно участие за музикално и танцово изкуство "Орфеева дарба", класическа музика-пиано, гр. София

51. Юзен Айшов Сюлейманов - Спортно училище гр. Разград, Бронзов медал на Държавен личен шампионат по бокс - Ученици, категория 40 кг, гр. Габрово

2212-1   

  

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от Община Разград и при никакви обстоятелства не може да се счита, че този сайт отразява официалното становище на Европейския съюз и на Управляващия орган на ОПАК. 

Официален web сайт на Община Разград, 7200 Разград, бул."Бели Лом" №37А, тел.: (084) 660 091, факс: (084) 660 090, ел.поща: obshtina@razgrad.bg