Република България ■ Община Разград

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

Анализ и обобщение на анкетни карти за измерване качеството на административното обслужване в Община Разград 

ЗА ПЕРИОДА 01.07.2016 г. – 31.12.2016 г.

ЗА ПЕРИОДА 01.01.2016 г. – 30.06.2016 г.

 

 

Видеогалерия

Анкета

1. Знаете ли, че Вашата община е избрана по Българо-швейцарската програма за сътрудничество (БШПС) като пилотна община за изграждане на общински център за разделно събиране и съхраняване на опасни битови отпадъци?



Резултати

Анкета

2. Знаете ли кои са видовете опасни битови отпадъци?



Резултати

Почивна база хижа „Пчелина“

Банер
Начало Спорт 10-те най-добри спортисти


Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

10-те най добри спортисти на Разград за 2016г.

IMG 2288

 

 

Спортист №1

СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ ДЯКОВ – роден на 31.05.1984г. състезател по футбол на ПФК “Лудогорец 1945” гр. Разград, играещ на поста полузащитник, национален състезател.

Класиране:

· ДП "А" ПФГ - първо /1/ място за първенството сезон 2015 – 2016 г.

· Шампионска лига групова фаза –двадесет и четвърто /24/ място с право на участие в 1/16 финал в лига Европа.

СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ ДЯКОВ

 

Спортист № 2

МИРОСЛАВ ЙОРДАНОВ МИНЧЕВ – роден на 17.01. 1989г. състезател по колоездене на СКК “Спринт” гр. Разград, национален състезател и Национален рекордьор в дисциплината 1000 м.

Класиране:

· ДЛШ за мъже дисциплина 1000 м в гр. Пловдив – първо /1/ място.

· БП за мъже дисциплина 1000 м в гр. Атина, Гърция – второ /2/ място.

МИРОСЛАВ ЙОРДАНОВ МИНЧЕВ

 

 

Спортист № 3

МОМЧИЛ ПЕТРОВ НИКОЛОВ – роден на 03.03. 1985г. състезател по шахмат на ШК “Абритус” гр. Разград.

Класиране:

· ДП за мъже , класически шах в гр. Плевен - първо /1/ място.

· Международен шах фестивал Албена за мъже, класически шах – първо /1/място.

momchil nikolov

 

Спортист № 4

ЦВЕТОМИР РУМЕНОВ КИРОВ- роден на 02.08.1985г., състезател по лека атлетика на СКЛА “Лудогорец” гр. Разград.

Класиране:

·ДП за мъже в дисциплината 60 м с препятствия в зала гр. Добрич – първо /1/ място.

· БП за мъже в дисциплината 60 м с препятствия в Турция – пето /5/ място.

C.KIROV

 

Спортист № 5

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ СТАНЧЕВ– роден на 02.06.1980г. състезател по колоездене на СКК “Спринт” гр. Разград, национален състезател.

Класиране:

·ДЛШ, за мъже дисциплина италянско преследване в гр. Пловдив – първо /1/ място.

· БП за мъже дисциплина италянско преследване в гр.Атина, Гърция – трето /3/ място.

Nikolay Stanchev

 

Спортист № 6

МАРИНА СТАНЧЕВА НАЙДЕНОВА– родена на 08.08.1994г. състезател по стрелба с лък на СКСЛ “Антибиотик” гр. Разград.

Класиране:

· Държавно лично отборно първенство /ДЛОП/ за жени , дисциплина рекърв 70м в гр.Садово - първо /1/ място.

· Световна купа за жени, дисциплина рекърв 70м в гр.Анталия, Турция - тридесет и трето /33/ място.

M.STANCHEVA

 

Спортист № 7

АНТОН КОНСТАНТИНОВ ГЕОРГИЕВ – роден на 18.02. 2002 г. състезател по бокс на СК „Олимпия” гр. Разград.

Класиране:

· Държавен личен шампионат /ДЛШ/ за ученици до 14 години, кат.54 кг в гр.Габрово - първо /1/ място.

· Европейско първенство /ЕП/ за ученици до 14 години, кат. 52 кг в гр. Загреб, Хърватска – второ /2/ място.

АНТОН

 

Спортист № 8

КОНСТАНТИНА ТОДОРОВА БОРИСОВА- родена на 09.07.1999г., състезател по лека атлетика на СКЛА “Лудогорец” гр. Разград.

Класиране:

· ДП за девойки до 18 г. в дисциплината 400 м в зала гр. Добрич – първо /1/ място.

· Международен турнир за девойки до 18 г. в дисциплината 400 м в гр.Русе – второ /2/ място.

K.BORISOVA

 

Спортист № 9

ЦВЕТАЯ ДЕНЧЕВА РУСЕВА -  родена на 25.03. 1998г., състезател по лека атлетика на СКЛА “Спорт Атлетик”, гр. Разград.

Класиране:

· Национален шампионат /НШ/ за девойки старша възраст в дисциплината тласкане на гюлле, гр. Добрич – първо  /1/ място.

· Балканско първенство /БП/  за девойки старша възраст в дисциплината тласкане на гюлле, гр. Болу , Турция –  седмо /7/ място.

Цветая

 

Спортист № 10

ИВАЙЛО ЕНЧЕВ ЕНЧЕВ–роден на 05.09.1989 г. състезател по шахмат на ШК “Абритус” гр. Разград, национален състезател, покрил норма за гросмайстор.

Класиране:

· ДП за мъже , блиц шах в гр. Приморско - първо /1/ място.

· Международен турнир класически шах в гр. Иракли, Гърция – шесто място /6/ място.

ИВАЙЛО ЕНЧЕВ ЕНЧЕВ

 

Отборна годината, 2016

ПФК „Лудогорец 1945”– футбол мъже.

Класиране:

· ДП "А" ПФГ   - първо /1/ място за първенството сезон 2015 – 2016 г.

· Шампионска лига групова фаза –двадесет и четвърто /24/ място с право на  участие в 1/16 финал в лига Европа.

Лудогорец

 

Най- перспективен млад състезателна годината, 2016

ПЕТЪР ЙОРДАНОВ  ПЕТРОВ -  роден на  06.12. 2002 г. състезател по бокс на СК “Олимпия” гр. Разград.

Класиране:

· ДЛШ  за ученици, категория 52 кг в гр. Габрово  –  първо /1/ място.

ПЕТЪР

  

НАЙ – ДОБЪР ТРЕНЬОР НА ОБЩИНА РАЗГРАД 2016 г.

ГЕОРГИ НИКОЛОВ ДЕРМЕНДЖИЕВ – треньор по футбол на: ПФК „Лудогорец 1945” – футбол мъже.

Класиране:

·  ДП "А" ПФГ   - първо /1/ място за първенството сезон 2015 – 2016 г.

 

georgi.dermendjiev

Снимки от награждаването

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2015 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2014 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2013 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2012 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2011 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2010 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2009 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2008 година

Най-добрите спортисти на Община Разград за 2007 година

Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от Община Разград и при никакви обстоятелства не може да се счита, че този сайт отразява официалното становище на Европейския съюз и на Управляващия орган на ОПАК. 

Официален web сайт на Община Разград, 7200 Разград, бул."Бели Лом" №37А, тел.: (084) 660 091, факс: (084) 660 090, ел.поща: obshtina@razgrad.bg